
Комутатор LevelOne GEP-0822 8 портів Gigabit PoE Plus 240W
22 576 ₴
- В наявності
- Код: 26555383
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутатор LevelOne GEP-0822 — некерований мережевий комутатор з 8 портами Gigabit Ethernet (10/100/1000). Підтримує технологію Power over Ethernet (PoE) на всіх 8 портах із загальним бюджетом потужності 240W. Сумісний зі стандартами IEEE 802.3af, IEEE 802.3at та IEEE 802.3az. Пропускна здатність 16 Gbit/s з буфером пам'яті 128 KB. Підтримує Jumbo Frames до 9000 байт. Може бути встановлений у стійку (1U). Корпус сірого кольору. Працює з кабелями Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7. Споживання потужності 250W при напрузі 100-240V змінного струму, частота 50-60 Hz. Габарити: 280x185x44 мм, вага 2 кг. Сертифікований FCC та CE. Країна виробництва Тайвань.
Характеристики
| Додаткові | |
|---|---|
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Заживлення від портів (PoE на виході) | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Основні | |
| Тип комутатора | Некерований |
| Тип портів | Gigabit Ethernet |
| Форм-фактор | В стійку |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE бюджет | 240 |
| Store-and-forward | Да |
| Буфер пам'яті | 128 |
| Вага | 2 |
| Вага з пачкою | 2.26 |
| Входить до комплекту | Короткий посібник, кабель змінного струму |
| Вологість | 10-90 |
| Висота | 4.4 мм |
| Висота паковання | 8.2 |
| Глибина | 18.5 мм |
| Глибина паковання | 23 |
| Індикатори LED | Робота, PoE, Живлення |
| Код виробника | GEP-082 |
| Мoдель | GEP-0822 |
| Напруга входу | 100-240 |
| Загальна кількість портів | 8 |
| Підтримувані кабелі | Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7 |
| Підтримка Jumbo Frames | Да |
| Споживання потужності | 250 |
| Виробник | LevelOne |
| Пропускна здатність | 16 |
| Розмір Jumbo Frames | 9000 |
| Сертифікати | FCC, CE |
| Швидкість передавання 1 Gbps | 1488000 |
| Швидкість передавання 10 Mbps | 14880 |
| Швидкість передавання 100 Mbps | 148000 |
| Стандарти мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Таблиця адрес | 8192 |
| Температура зберігання | '-40 до 70 |
| Температура експлуатації | 0 |
| Технологія кабелювання | 10 |
| Тип | Комутатор |
| Тип паковання | Коробка |
| Струм входу | 5 |
| Частота входу | 50-60 |
| Ширина | 28 мм |
| Ширина паковання | 37.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 576 ₴

