
Аксесуар для принтерів HP WARTUNGSKIT CE525-67902 набір обслуговування
20 412 ₴
- В наявності
- Код: 26558002
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір обслуговування HP WARTUNGSKIT (CE525-67902) призначений для принтерів HP LaserJet P3015. Це комплект технічного обслуговування на 220 В змінного струму. До складу входять: розділова прокладка для касети на 500 аркушів, ролик захоплення лотка 1, розділова прокладка лотка 1, ролики захоплення та подачі для касети на 500 аркушів, ролик передачі та вузол закріплення для роботи з 220 В змінного струму. Технологія друку: лазер. Вага нетто продукту: 2.48 кг. Вага брутто в упаковці: 2.58 кг. Розміри упаковки: глибина 52 см, висота 29 см, ширина 22 см. Код гармонізованої системи: 84439990. Країна походження: В'єтнам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення запчастини | Для принтера |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.48 |
| Вага брутто | 2.58 |
| Висота | 29 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 52 мм |
| Мoдель | CE525-67902 |
| Напруга | 220 В |
| Сумісність | HP LaserJet P3015 |
| Технологія друку | Лазер |
| Тип | Набір обслуговування |
| Колір продукту | Багатобарвний |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 412 ₴

