
Антена Wi-Fi Cisco AIR-ANT2547V-N 2,4/5 ГГц всенаправленна двохдіапазонна
20 434 ₴
- В наявності
- Код: 26851223
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двохдіапазонна всенаправленна антена Wi-Fi Cisco AIR-ANT2547V-N призначена для поліпшення якості сигналу та продуктивності мережі. Антена забезпечує випромінювання в діапазоні 360 градусів, що робить її ідеальною для застосування в приміщеннях. Коефіцієнт посилення: 4 dBi в діапазоні 2,4 ГГц та 7 dBi в діапазоні 5 ГГц. Роз'єм типу N-Type (Male) для прямого підключення. Ширина променя в діапазоні 2,4 ГГц становить 30°, в діапазоні 5 ГГц - 14°. Імпеданс 50 Ω. Робоча температура від -40 до 85°C. Висота антени 282 мм, діаметр 3,17 мм. Вага 170 г. Відповідає стандартам FCC. Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cisco |
| Вид роз'ємів | N-Type(Male) |
| Застосування | У приміщенні |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Всенаправлена |
| Тип поляризації | Лінійна |
| Ширина променя | 30 ° |
| Ширина | 3.17 мм |
| Висота | 282 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 3.17 |
| Імпеданс | 50 Ω |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Коефіцієнт посилення | 7 |
| Коефіцієнт посилення (2,4 ГГц) | 4 |
| Коефіцієнт посилення (5 ГГц) | 7 |
| Максимальна робоча температура | 85 |
| Мінімальна робоча температура | '-40 |
| Мoдель | AIR-ANT2547V-N= |
| Робочі діапазони частот | 2,4 |
| Стан | Нове |
| Тип антени | Дипельне всеспрямоване |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина променя (2,4 ГГц) | 30 |
| Ширина променя (5 ГГц) | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 434 ₴

