
Жорсткий диск HP 146 ГБ 6G SAS 15K 2.5" SC ENT (653950-001)
22 159 ₴
- В наявності
- Код: 27058959
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорсткий диск для сервера HP 146 ГБ з інтерфейсом SAS 6G та частотою обертання 15000 об/хв. Форм-фактор 2.5 дюйма, призначений для серверів та робочих станцій. Корпус з нержавіючої сталі. Напруга живлення 5 В. Підтримує операційні системи Linux та Windows. Сертифікат HS 84717050. Виробник: Hewlett Packard Enterprise. Код виробника: 653950-001. Країна виробництва: Японія. Вага брутто 0.422 кг, вага нетто 0.4 кг. Розміри: довжина 22 см, висота 13.4 см, глибина 18.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard Enterprise |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | SAS |
| Призначення | Для сервера |
| Сумісність інтерфейсу | SAS |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм накопичувача | 146 GB |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 18.5 мм |
| Висота | 13.4 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.422 |
| Вага нетто | 0.4 |
| Довжина: | 22 мм |
| Код HS | 84717050 |
| Марка | HP |
| Мoдель | 653950-001 |
| Напруга живлення | 5 |
| Підтримка Linux | Да |
| Підтримка Windows | Да |
| Швидкість обертання | 15000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 159 ₴

