
НР Картридж HP 827A CF302A жовтий тонер оригінальний
19 749 ₴
- В наявності
- Код: 27130165
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний картридж HP 827A (CF302A) жовтого кольору для принтерів серії HP LaserJet Enterprise. Тонер-картридж стандартної продуктивності з виходом 32000 сторінок. Сумісний з моделлю HP LaserJet Enterprise Flow M880. Містить один картридж у упаковці. Виробництво: Японія. Технологія друку: лазерний друк. Код OEM: CF302AC. EAN: 887111323934.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид витратних матеріалів | Тонер-картридж |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Колір чорнила/тонера | Жовтий(Yellow) |
| Кольоровість | Єдиний колір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85 |
| Вага брутто піддона | 113.5 |
| Вага з пачкою | 1.55 |
| Зовнішні коробок на шар | 12 |
| Висота | 19.5 мм |
| Висота паковання | 19.5 |
| Вихід сторінок | 32000 |
| Глибина паковання | 13 |
| Діапазон робочої температури | 15-27 |
| Діапазон температури зберігання | '-20-40 |
| Довжина: | 13 мм |
| Допустима вологість | 10-95 |
| Код HS | 84439990 |
| Код OEM | CF302AC |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна кількість коробок на піддоні | 20 |
| Мoдель | CF302A |
| Повна вага піддона | 136.4 |
| Продуктивність | Стандартна |
| Розміри піддона | 1200 |
| Шарів на піддон | 5 |
| Сумісність моделі | HP LaserJet Enterprise Flow M880 |
| Вміст пачки | 1 |
| Технологія друку | Лазерний друк |
| Тип | Тонер-картридж |
| Тип картриджа | Оригінальний |
| Тип паковання | Коробка |
| Товарів на піддоні | 60 |
| Ширина | 58.4 мм |
| Ширина паковання | 58.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 749 ₴

