
Wi-Fi антена Ubiquiti AirMax Omni 5G 13 dBi всеспрямована AMO-5G13
10 047 ₴
- В наявності
- Код: 27219294
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wi-Fi антена Ubiquiti AirMax Omni 5G модель AMO-5G13 призначена для бездротових мереж 5 ГГц. Всеспрямована антена з коефіцієнтом посилення 13 дБі забезпечує широке покриття сигналу на 360 градусів. Антена оснащена роз'ємом SMA, підтримує технологію MIMO 2x2. Робоча частота 5 ГГц дозволяє використовувати антену в сучасних бездротових системах. Вертикальна поляризація забезпечує оптимальне поширення сигналу. Антена розрахована на зовнішню установку з кріпленням до щогли.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Вид роз'ємів | SMA |
| Застосування | Вуличне |
| Тип | Всенаправлена |
| Тип кріплення | На щоглі |
| Тип поляризації | Вертикальна |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 90 мм |
| Імпеданс | 50 |
| Коефіцієнт посилення | 13 |
| Марка | Ubiquiti |
| Мoдель | AMO-5G13 |
| Підтримка MIMO | 2 |
| Робочі діапазони частот | 5 |
| Стан | Нове |
| Кут випромінювання горизонтальний | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 047 ₴


