
Комутатор консолей ATEN CS1642A-AT-G 2-портовий DVI USB
20 507 ₴
- В наявності
- Код: 27404241
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутатор консолей ATEN CS1642A-AT-G призначений для керування двома комп'ютерами з однієї клавіатури, миші та монітора. Оснащений портами DVI Dual Link та USB 2.0. Підтримує розрізнення до 2560 x 1600 пікселів. Має емуляцію клавіатури та миші, дозволяє перемикатися між комп'ютерами через сканування. Підтримує незалежне перемикання аудіосигналу від сигналу KVM. Сумісний з операційними системами Windows, Linux, Mac та Sun. Включає USB 2.0 хаб та кабелі підключення. Не вимагає монтажу в стійку. Колір: сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aten |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hot-Plug | Немає |
| USB 2.0 хаб | Да |
| Вага | 0.56 |
| Висота | 4.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 26.2 мм |
| Кабель DVI | Включен |
| Кількість комп'ютерів | 2 |
| Кількість портів | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 |
| Мoдель | CS1642A-AT-G |
| Монтаж у стійку | Немає |
| Окреме перемикання аудіо | Да |
| Перемикання за скануванням | Да |
| Підтримувані платформи | Windows, Linux, Mac, Sun |
| Тип | Комутатор консолей KVM |
| Тип підключення консолі | DVI Dual Link |
| Тип портів | DVI, USB |
| Тип мережевого роз'єму | Europlug |
| Потрібне живлення | Да |
| Ширина | 7.6 мм |
| Емуляція клавіатури та миші | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 507 ₴

