
Універсальна док-станція Lenovo ThinkPad Ultra Dock 40A20135EU
18 911 ₴
- В наявності
- Код: 27445404
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна док-станція Lenovo ThinkPad Ultra Dock (модель 40A20135EU) забезпечує зручне підключення ноутбуків серії ThinkPad до різноманітних периферійних пристроїв. Вона оснащена численними портами, включаючи USB, HDMI та Ethernet, що дозволяє розширити функціональність і підвищити продуктивність роботи. Компактний та стильний дизайн док-станції ідеально впишеться в будь-який офісний інтер’єр. Простота підключення та надійність роблять її незамінним аксесуаром для професіоналів і користувачів, які прагнуть до максимального комфорту та ефективності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Застосування док-станції | Для ноутбуків |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.5 мм |
| Довжина | 15.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Довжина: | 15.8 мм |
| Кількість підтримуваних моніторів | 3 |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | 40 |
| Роз'єм Kensington | 1 |
| Тип | Док-станція |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 911 ₴

