
Комутатор керований NETGEAR GS748T-500EUS 48 портів L2
34 003 ₴
- В наявності
- Код: 28124917
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Перемикач NetgearGS748T Найважливіші функції Комутатори з підтримкою ключових функцій L2 для SMB Розумні комутатори NETGEAR пропонують потужні L2, L2+, PoE, покращену продуктивність і зручність використання. Вони спеціально розроблені для конвергентних мереж, у яких голос, відео та дані передаються через єдину мережеву платформу. Ці комутатори оптимізовані для максимальної ефективності, економії операційних витрат і простоти керування. Серія комутаторів Smart пропонує конфігурації від 8 до 52 портів, як у варіантах Fast Ethernet, так і Gigabit Ethernet з технологією PoE. Усі комутатори оснащені портами Gigabit SFP, що дає змогу встановлювати високошвидкісні оптоволоконні з’єднання. Ці комутатори ідеально підходять для компаній, які шукають поєднання функцій, продуктивності та вартості. Створено для конвергентних мереж, великих і малих Створіть перспективну мережу за допомогою NETGEAR Просте розширення мережі Розумні ІТ замість великих ІТ Специфікація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Тип портів | RJ-45 |
| Форм-фактор | В стійку |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Заживлення від портів (PoE на виході) | Ні |
| Наявність портів SFP | Так |
| Підтримка PoE | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| IGMP snooping | Да |
| MLD snooping | Да |
| Буфер пакетів | 4 |
| Вага | 1 |
| Висота | 44 мм |
| Гарантійний термін | Довічна міс |
| Глибина | 4.3 мм |
| Кількість підтримуваних VLAN | 256 |
| Кількість портів RJ-45 | 48 |
| Кількість портів SFP | 4 |
| Марка | Netgear |
| Мoдель | GS748T-500EUS |
| Загальна кількість портів | 48 |
| Швидкість портів Ethernet | 10/100/1000 |
| Статичний routing | Да |
| Тип | Комутатор |
| Тип живлення | Внутрішнє |
| Керування | Веб-браузер |
| Функція Auto Video VLAN | Да |
| Функція Auto Voice VLAN | Да |
| Ширина | 30.58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 003 ₴






