
Western Digital WD Purple 3TB 3,5'' SATA диск для відеоспостереження
16 033 ₴
- В наявності
- Код: 28668099
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорсткий диск WD Purple 3TB призначений для систем відеоспостереження в житлових і комерційних приміщеннях. Емність 3 ТБ з інтерфейсом Serial ATA 600 (600 МБ/с) та буфером 64 МБ. Формат 3,5 дюйма, стандартний магнітний диск. Технологія IntelliPower забезпечує оптимальне енергоспоживання 4,4 Вт у режимі роботи та 0,6 Вт у режимі очікування. Живлення 12В DC. Розміри: 147 х 101,6 х 26,1 мм, вага 0,64 кг. Середній час до відмови (MTBF) 100 годин. Додаткові характеристики: технологія IntelliSeek, доступ до даних 24х7. Обладнаний технологією AllFrame, яка зменшує артефакти та втрати відеокадрів при записі HD-відео. Сумісний із системами відеоспостереження до 32 камер та 8 накопичувачів одночасно. Advanced Format Technology (AFT) оптимізує використання площі пластини для підвищення ефективності зберігання. Стійкий до вібрації (30G при роботі, 250G у режимі спокою) та призначений для безперервної роботи 24/7 у системах відеомоніторингу. Модель WD30PURX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.1 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 147 мм |
| Місткість | 3 |
| Інтерфейс | SATA3 |
| Кеш | 64 |
| Мoдель | Purple |
| Марка | Western Digital |
| Швидкість обертання | 5400 |
| Доля | Компьютер stacjonarny |
| Формат | 3,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 033 ₴

