
Жорсткий диск HP E7W47A 1.2TB SAS 10K 2.5" Enterprise
23 495 ₴
- В наявності
- Код: 29670349
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорсткий диск HP Enterprise 1.2TB 6GB SAS 10K SFF DP (модель E7W47A) призначений для серверів та робочих станцій. Диск обладнаний інтерфейсом SAS з підтримкою швидкості передачі даних 6 Гбіт/с. Швидкість обертання шпинделя становить 10000 об/хв. Форм-фактор 2.5 дюйма забезпечує компактність встановлення. Пристрій підтримує подвійний порт для забезпечення відмовостійкості. Виготовлено в Японії. Вага нетто 0.36 кг, загальна вага 0.46 кг. Розміри: довжина 18.3 см, висота 13 см, глибина 23.6 см. Напруга живлення 5 В. Тип HDD. Включає процедуру кваліфікації дисків-замінників від HP з використанням передового тестування для забезпечення сумісності з системами клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | SCSI |
| Призначення | Для сервера |
| Сумісність інтерфейсу | SAS |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм накопичувача | 1200 GB |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 18.3 мм |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 23.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36 |
| Вага брутто | 0.46 |
| Подвійний портал | Да |
| Довжина: | 23.6 мм |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мoдель | E7W47A |
| Напруга живлення | 5 |
| Швидкість обертання | 10000 |
| Швидкість передавання даних | 6 |
| Тип | Жорсткий диск |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 495 ₴

