
KVM-перемикач ATEN VS482 4-портовий HDMI Dual View
16 557 ₴
- В наявності
- Код: 29817021
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KVM-перемикач ATEN VS482 — 4-портовий HDMI перемикач з функцією подвійного виходу, призначений для домашніх кінотеатрів та систем відеонагляду. Пристрій підтримує чотири джерела вхідних відеосигналів HDMI та два вихідні дисплеї HDMI, що дозволяє легко перемикатися між кількома джерелами аудіо/відео. VS482 сумісний зі стандартом HDMI та розроблений для підтримки 3D-контенту та функції Audio Return Channel (ARC). Пристрій забезпечує миттєве перемикання та має можливості керування через On-Screen Display (OSD) для відео, аудіо, конфігурації системи та інформації. Перемикач виконаний у чорному кольорі з металу. Має чотири HDMI Type A розʼєми (жіночого типу) на вході, два HDMI Type A розʼєми (жіночого типу) на виході, три розʼєми RCA (Cinch), мініджек 3.5 мм та порт RS-232 (DB9). Підтримувані розширення: 1280x720 (HD 720p), 1920x1080 (HD 1080i), 1920x1200 (WUXGA), 800x480 (WVGA). У комплекті поставляються пульт дистанційного керування на інфрачервоному випромінюванні, блок живлення, керівництво користувача та набір для монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATEN |
| Загальні | |
| Ширина | 43.72 мм |
| Висота | 4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.17 |
| Вхід 3.5mm мініджек | Да |
| Входи RCA | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15.86 мм |
| Кількість входів HDMI | 4 |
| Кількість виходів HDMI | 2 |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування інфрачервоний, блок живлення, посібник, набір монтажу |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Миттєве перемикання | Да |
| Мoдель | VS482 |
| Підтримка 3D | Да |
| Підтримка Audio Return Channel | Да |
| Порт RS-232 DB9 | Да |
| Роздільна здатність 1280x720 | HD 720p |
| Роздільна здатність 1920x1080 | HD 1080i |
| Роздільна здатність 1920x1200 | WUXGA |
| Роздільна здатність 800x480 | WVGA |
| Стан | Нове |
| Тип | HDMI-перемик |
| Керування через OSD | Да |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 557 ₴

