
Комутатор керований D-Link DGS-1210-52 48xGigabit 4xSFP
25 463 ₴
- В наявності
- Код: 30488724
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керований комутатор рівня 2 D-Link DGS-1210-52 призначений для монтажу в стійку. Оснащений 48 портами Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с та 4 портами SFP Combo. Підтримує до 256 груп VLAN, пропускна спроможність 104 Гб/с. Буфер пам'яті 1 МБ, таблиця MAC адрес 16000 записів. Підтримує рамки Jumbo до 9000 байт. Управління через веб-інтерфейс (GUI), командний рядок (CLI), SNMP v1/v2c/v3, RMON та Telnet. Пам'ять DDR3 128 МБ. MTBF 481624 години. Максимальне споживання 38,3 Вт. Внутрішнє живлення. Алгоритм комутації Store-and-forward.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Тип портів | Gigabit Ethernet |
| Форм-фактор | В стійку |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Наявність портів SFP | Ні |
| Підтримка PoE | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | 481624 |
| Алгоритм комутації | Store-and-forward |
| Буфер пам'яті | 1 |
| Вага | 3.46 |
| Висота | 4.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 21 мм |
| Кількість груп VLAN | 256 |
| Кількість портів RJ-45 | 48 |
| Кількість портів SFP | 4 |
| Максимальний споживаний струм | 38.3 |
| Максимальний розмір рамки Jumbo | 9000 |
| Методи керування | Вебінтерфейс (GUI), командний рядок (CLI), SNMP v1/v2c/v3, RMON, Telnet |
| Мoдель | DGS-1210-52 |
| Загальна кількість портів | 52 |
| Пам'ять DDR3 | 128 |
| Підтримка стандартів | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3az |
| Пропускна здатність | 104 |
| Швидкість портів | 10/100/1000 |
| Таблиця MAC адрес | 16000 |
| Тип | Керований комутатор рівня 2 |
| Тип живлення | Внутрішнє |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 463 ₴

