
Тонер Samsung MLT-D203U Black 15000 сторінок оригінальний
10 685 ₴
- В наявності
- Код: 30670814
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний тонер Samsung MLT-D203U (SU916A) чорного кольору призначений для принтерів Samsung ProXpress SL-M4020 та SL-M4070. Тонер має підвищену ємність та забезпечує вихід до 15000 сторінок. Сумісний з моделями принтерів ProXpress M4020 та M4070. Виріб поставляється в оригінальній упаковці виробника. Країна виробництва: Японія. Модель: MLT-D203U, альтернативний код: SU916A.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид витратних матеріалів | Тонер |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Колір чорнила/тонера | Чорний (Black) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативний код | SU916A |
| Висота | 17 мм |
| Вихід сторінок | 15000 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 35 мм |
| Місткість | Підвищена |
| Мoдель | MLT-D203U |
| Сумісні моделі принтерів | ProXpress SL-M4020, ProXpress SL-M4070 |
| Статура | Оригінальний |
| Тип | Тонер |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 685 ₴



