
Датчик температури та вологості APC AP9335TH для центрів обробки даних
9 985 ₴
- В наявності
- Код: 30687225
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик температури та вологості APC Temperature & Humidity Sensor (AP9335TH) - універсальний датчик для моніторингу температури та вологості в центрах обробки даних або мережевих приміщеннях. Датчик NetBotz включає датчик температури та датчик вологості. Робочий діапазон температури: 0-55°C. Діапазон зберігання температури: -15-65°C. Відносна вологість під час роботи: 0-95%. Відносна вологість при зберіганні: 0-95%. Висота над рівнем моря під час роботи: 0-3000 метрів. Висота над рівнем моря при зберіганні: 0-15000 метрів. Максимальні розміри датчика: висота 6 мм, ширина 5 мм, глибина 5 мм. Вага відправки: 0.28 кг. Довжина кабелю: 10 м. Комплект поставки включає датчик вологості, датчик температури та інструкцію користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28 |
| Висота | 0.6 мм |
| Висота над рівнем моря під час роботи, метри | 0-3000 |
| Висота над рівнем моря під час зберігання, метри | 0-15000 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 0.5 мм |
| Довжина: | 10 мм |
| Максимальний діапазон вимірювань (вологість, робоча) | 95 |
| Максимальний діапазон вимірювань (вологість, зберігання) | 95 |
| Максимальний діапазон вимірювань (температура, робоча) | 55 |
| Максимальний діапазон вимірювань (температура, зберігання) | 65 |
| Мінімальний діапазон вимірювань (вологість, робоча) | 0 |
| Мінімальний діапазон вимірювань (вологість, зберігання) | 0 |
| Мінімальний діапазон вимірювань (температура, робоча) | 0 |
| Мінімальний діапазон вимірювань (температура, зберігання) | '-15 |
| Мoдель | AP9335TH |
| Тип | Датчик температури та вологості |
| Ширина | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 985 ₴

