
Комутатор керований D-Link DGS-1510-20 20 портів Gigabit
20 838 ₴
- В наявності
- Код: 30979927
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутатор D-Link DGS-1510-20 це керований мережевий перемикач серії DGS-1510 нового покоління з підтримкою 10G мереж. Перемикач призначений для встановлення в стійку (Rack). Обладнаний 16 портами 10/100/1000 Мбіт/с BaseT, 2 портами SFP та 2 портами 10G SFP+. Підтримує стекування (Stackable SmartPro Switch). Забезпечує 10 Гігабітний зв'язок з високою пропускною спроможністю та низькими затримками для серверів та сховищ даних. Включає комплексне управління через веб-інтерфейс, підтримку SNMP та командний рядок. Функції рівня 3: маршрутизація між VLAN з проводною швидкістю. Буфер пам'яті 1,5 МБ, таблиця адрес MAC 16К. Підтримує Spanning Tree, Jumbo frames до 9000 байт. Внутрішнє живлення. Можливість монтажу в стійку RACK та до підложки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Форм-фактор | В стійку |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Наявність портів SFP | Так |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стэкирование | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Буфер пам'яті | 1.5 |
| Можливість монтажу на підкладку | Да |
| Висота | 4.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 18 мм |
| Кількість портів 10G SFP+ | 2 |
| Кількість портів SFP | 2 |
| Максимальний розмір Jumbo Frames | 9000 |
| Мoдель | DGS-1510-20 |
| Загальна кількість портів | 20 |
| Підтримка Spanning Tree | Да |
| Таблиця адрес MAC | 16000 |
| Тип | Комутатор |
| Тип живлення | Внутрішнє |
| Тип портів Gigabit Ethernet | 16 |
| Керування | Вебінтерфейс |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 838 ₴

