
Вентилятор Digitus DN-19 FAN-4-HO-SW панель 4 вентилятора терморегулятор
16 863 ₴
- В наявності
- Код: 31471346
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційна панель Digitus DN-19 FAN-4-HO-SW для монтажу в серверні шафи 19 дюймів. оснащена 4 вбудованими вентиляторами із загальною продуктивністю 552 м³/год. Панель оснащена вбудованим вимикачем та регульованим термостатом для управління вентиляцією. Дозволяє гнучке встановлення на будь-якій висоті в стійці серверній завдяки двом наборам монтажних дужок. Може встановлюватися як на бічних стінках шафи, так і на дахові розбірних шаф серії varioFLEX. Корпус чорний, відкритий каркас. Живлення від мережевої напруги 220-240 В змінного струму 50-60 Гц, максимальна вхідна потужність 13,8 Вт. Розміри: 483x354x45 мм. Країна походження: Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 483 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з пачкою | 5.98 |
| Вбудований вимикач | Да |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Висота встановлення | 1 |
| Глибина | 354 мм |
| Глибина паковання | 385 |
| Довжина кабелю | 1.8 |
| Одиниця виміру продуктивності | м3/год |
| Код HS | 85389099 |
| Кількість вентиляторів | 4 |
| Максимальна вхідна потужність | 13.8 |
| Мoдель | DN-19 FAN-4-HO-SW |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Об'єм паковання | 11781 |
| Продуктивність вентиляції | 552 |
| Країна походження | Туреччина |
| Тип | Вентилятор панель |
| Тип аксесуара | Вентилятори |
| Тип живлення | Змінний струм |
| Тип рами | Відкритий |
| Колір | Чорний |
| Частота живлення | 50-60 |
| Ширина монтажа | 19 |
| Ширина паковання | 510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 863 ₴

