
Вентилятор для шафи Digitus DN-19 FAN-2-HO-SW 2 вентилятора 276 м³/год
13 108 ₴
- В наявності
- Код: 31471347
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Панель вентиляції Digitus DN-19 FAN-2-HO-SW призначена для встановлення в серверні шафи та стійки стандарту 19 дюймів. Комплектація включає 2 вбудовані вентилятори з продуктивністю 276 м³/год для ефективної циркуляції повітря. Корпус чорного кольору, ступінь захисту IP20. оснащена вбудованим вимикачем і кабелем довжиною 1.8 м. Технічні характеристики: напруга 220-240 В, частота 50-60 Гц, споживана потужність 13.8 Вт. Розміри (ШхГхВ): 483х174х45 мм, вага 5.2 кг. Виробництво Туреччина. Гарантійний термін 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 483 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HS код | 85389099 |
| ID продукту | 70301707 |
| Вага | 5.2 |
| Вага з пачкою | 3.34 |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Вбудований вимикач | Да |
| Висота паковання | 400 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина паковання | 280 |
| Довжина кабелю | 1.8 |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Код виробника | DN-19 FAN-2-HO-SW |
| Кількість в пакованні | 9 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Мoдель | DN-19 FAN-2-HO-SW |
| Потужність | 13.8 |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм паковання | 7140 |
| Продуктивність | 276 |
| Серійний номер маски | 84145915 |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип | Панель вентилятора |
| Частота | 50-60 |
| Ширина паковання | 510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 108 ₴

