
Access Point Edimax WAP1750 Dual Band настінний PoE 1750 Мбіт/с
11 444 ₴
- В наявності
- Код: 31771889
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Access Point Edimax Dual Band Wall Mount Wireless (WAP1750) — точка доступу для бездротових мереж з підтримкою двох діапазонів частот. Максимальна швидкість бездротової передачі даних становить 1750 Мбіт/с. Пристрій працює на частоті 5 ГГц і підтримує стандарт 802.11 AC. Обладнаний трьома зовнішніми антенами з коефіцієнтом підсилення 2 дБі кожна. Підтримує живлення через PoE, що спрощує встановлення на стіну. Має два порти LAN та один порт USB. Управління здійснюється через веб-інтерфейс. Підтримує різні методи шифрування: WEP, WPA-PSK та WPA2-PSK для забезпечення безпеки мережі. Колір корпусу білий. Розміри пристрою: ширина 183 мм, висота 30 мм, глибина 192 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edimax |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Ширина | 18.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 19.2 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 19.2 мм |
| Кількість антен | 3 |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів USB | 1 |
| Максимальна швидкість бездротового передавання | 1750 |
| Марка | Edimax |
| Методи шифрування | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Мoдель | WAP1750 |
| Підтримка PoE | Да |
| Режим роботи | Access Point |
| Стандарт | 802.11 |
| Тип | Access Point |
| Керування й конфігурація | Вебінтерфейс |
| Посилення антени | 2 |
| Частота роботи | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 444 ₴



