
Точка доступу Ubiquiti Rocket M5 AC Lite RM5-AC-PTP 5 ГГц
8 250 ₴
- В наявності
- Код: 32132416
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точка доступу Ubiquiti Rocket M5 AC Lite (BaseStation Rocket 5AC R5AC-Lite) призначена для роботи в режимі Access Point або Station на частоті 5 ГГц. Підтримує стандарт 802.11ac (Wi-Fi 5) з максимальною швидкістю до 450 Мбіт/с. оснащена одним портом Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) та двома знімними RP-SMA розʼємами для підключення антен. Живлення здійснюється через PoE (пасивне PoE, пари 4, 5+ та 7, 8 повернення) з адаптером 24 В, 0,5 А. Максимальне споживання потужності становить 8,5 Вт. Процесор Atheros MIPS 74 Kc 720 МГц, пам'яті 128 МБ DDR2 та 16 МБ флеш-пам'яті. Підтримує WPA2 шифрування з AES, має функції DHCP, NAT, Bridging, Routing та QoS. Температурний діапазон роботи від -40°C до 80°C, вологість від 5 до 95%. Розміри 162 x 84 x 37 мм, вага 250 г. Має LED індикатори живлення, мережі LAN та сили сигналу. Сертифікована FCC, IC, CE. Підтримує RoHS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, знімні |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Режим моста | Так |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 450 |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 1.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bridging | Да |
| DHCP | Да |
| LED-індикатори | Живлення, LAN, сила сигналу |
| NAT | Да |
| Ping | Да |
| QoS | Да |
| RoHS compliance | Да |
| Routing | Да |
| SNMP | Да |
| SSH | Да |
| Telnet | Да |
| Web інтерфейс | Да |
| Бездротові сертифікати | FCC, IC, CE |
| Вага | 0.25 |
| Вбудована пам'ять | 16 |
| Діапазон робочої вологості | 5-95 |
| Діапазон робочих температур | '-40 до 80 |
| Динамічне регулювання ACK | Да |
| Довжина: | 13.5 мм |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальний споживаний струм | 8.5 |
| Марка | Ubiquiti |
| Матеріал корпусу | Пластик UV-стабілізований |
| Метод безпеки | AES |
| Мoдель | BaseStation Rocket 5AC R5AC-Lite |
| Напруга живлення | 20-26 |
| Пам'ять ОЗП | 128 |
| Пасивне PoE | Да |
| Підтримка PoE | Да |
| Протокол безпеки | WPA2 |
| Процесор | Atheros MIPS 74 Kc 720 МГц |
| Розмір каналу | 10/20/30/40/50/60/80ц (PtP). 10/20/30/40ц (PtP) |
| Розміри | 162 |
| Режим Ackless | Да |
| Режим роботи | Access Point, Station |
| Соединители RF | RP-SMA водообрахунок |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11 |
| Стандарт вібрації | ETSI300-019-1.4 |
| Стандарт стійкості ESD/EMP | ±24KV |
| Тип пам'яті | DDR2 SDRAM |
| Струм живлення | 0.5 |
| Частотний діапазон | 5150-5875 |
| Шифрування | WPA2 AES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 250 ₴

