
Док-станція для ноутбуків RaidSonic IB-DK2241AC
6 860 ₴
- В наявності
- Код: 32132477
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ICYBOX IB-DK2241AC USB,HDMI,LAN,DVI-I,мікрофон IB-DK2241AC USB,HDMI,LAN,DVI-I,мікрофон Ноутбуки та інші мобільні пристрої стають тоншими та меншими. На жаль, це відбувається за рахунок портів - навіть дуже популярний порт LAN RJ45 і входи USB часто видаляються. Не кажучи вже про можливості відеопортів - DVI або VGA, які потрібні для підключення величезної кількості пристроїв. З пристроєм IB-DK2241AC вам не доведеться турбуватися про кількість портів на вашому комп’ютері. Наша док-станція дозволяє розширити можливості вашого ноутбука. Завдяки нашому продукту можна отримати аж одинадцять додаткових портів, таких як: 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, Gigabit LAN, DVI-I, HDMI, навушники та мікрофон. Цей високоякісний адаптер можна використовувати з операційними системами Windows і Mac. Тож ICY BOX IB-DK2241AC є ідеальним супутником для любителів подорожей, бізнесменів і мультимедійних ентузіастів, які хочуть бути готовими до будь-яких непередбачених ситуацій. Примітка: Цей пристрій можна використовувати в таких операційних системах: Windows, Mac OS X, Android, Ubuntu Для останнього оновлення драйвера перейдіть за посиланням нижче: http://www.displaylink.com/downloads/index.php IcyBox IB-DK2241AC 4250078189800
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RaidSonic |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21 |
| Мoдель | IB-DK2241AC |
| Тип | Для ноутбуків |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 860 ₴

