
Комплект для обслуговування HP LaserJet Transfer And Roller Kit D7H14A
21 728 ₴
- В наявності
- Код: 32181858
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект для обслуговування принтера HP LaserJet Transfer And Roller Kit модель D7H14A призначений для технічного обслуговування лазерних принтерів HP. Тип продукту: набір переносу та валиків. Технологія друку: лазерна. Сумісний з принтерами HP Color LaserJet Enterprise M855 (A2W77A, A2W78A, A2W79A, D7P73A) та HP LaserJet flow MFP M880 (A2W75A, A2W76A, D7P71A). У наборі містяться роликовий механізм ITB, T2 та лоток подачі. Корпус чорного кольору. Країна виробництва: Китай. Вага: 19.2 кг. Розміри: ширина 600 мм, висота 671 мм, глибина 503 мм. Оригінальне обладнання HP для забезпечення надійної роботи принтера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення запчастини | Для принтера |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19.2 |
| Вага з пачкою | 19.2 |
| Висота | 67.1 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 50.3 мм |
| Код гармонізованої системи | 84439990 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість на палету | 12 |
| Мoдель | D7H14A |
| Розміри паковання висота | 67.1 |
| Розміри паковання глибина | 50.3 |
| Розміри паковання ширина | 60 |
| Сумісність | HP Color LaserJet Enterprise M855, HP LaserJet flow MFP M880 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | Комплект для обслуговування принтера |
| Тип продукту | Набір перенесення та валиків |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 728 ₴

