
Комплект обслуговування Xerox 115R00077 для Phaser 4600/4620 150000 сторінок
16 703 ₴
- В наявності
- Код: 32206350
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект обслуговування Xerox 115R00077 призначений для принтерів Phaser 4600 та Phaser 4620. Оригінальний розхідний матеріал з ресурсом 150000 сторінок. Напруга живлення 220 В. Сумісний також з Phaser 6600 та WorkCentre 6605. Тип: фьюзер (гріюча роль). Технологія друку: лазерна. Габарити: ширина 27 см, висота 23,5 см, глибина 51,5 см. Вага нетто 1,65 кг, брутто 1,75 кг. Країна походження: Китай. Код HS: 84439990.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Призначення запчастини | Для принтера |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.75 |
| Вага нетто | 1.65 |
| Висота | 23.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 51.5 мм |
| Код ECCN | EAR99 |
| Код HS | 84439990 |
| Мoдель | 115 |
| Напруга живлення | 220 |
| Ресурс | 150000 |
| Сумісність | Phaser 4600, Phaser 4620, Phaser 6600, WorkCentre 6605 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | Комплект обслуговування |
| Ширина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 703 ₴

