
Антена Ubiquiti Rocketdish 5G31 AC 5 ГГц 31 dBi
20 215 ₴
- В наявності
- Код: 32592696
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антена WiFi Ubiquiti airMAX AC RD-5G31-AC призначена для бездротової передачі даних у діапазоні 5 ГГц. Це спрямована антена типу Dish (тарілка) з підсиленням 31 dBi, яка використовується в системах точка-точка (PtP) для далеких відстаней. Антена підтримує стандарт IEEE 802.11ac (Wi-Fi 5) і має конфігурацію MIMO 2x2. Розміри антени складають 748 x 748 x 349 мм, вага 7.6 кг. Включає комплект Rocket для встановлення та монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Ширина | 74.8 мм |
| Висота | 34.9 мм |
| Довжина | 74.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Вага | 7.6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 74.8 мм |
| Конфігурація MIMO | 2 |
| Мoдель | RD-5G31-AC |
| Стан | Нове |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11 |
| Тип | Антена |
| Тип антени | Зовнішня |
| Посилення антени | 31 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 215 ₴

