Батарея Lenovo L19M3PDA ThinkBook 15 14 оригінальна 45Wh
  • В наявності
  • Код: 143582417
Менеджер
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна батарея для ноутбуків Lenovo ThinkBook 15 і 14 моделей. Батарея типу Li-Ion з класифікацією UN3480 клас 9. Ємність 45Wh, напруга 11.58V, 3-комірна конструкція. Вага нетто продукту 0.18 кг (185 грамів), вага брутто в упаковці 0.3 кг. Розміри батареї: глибина 19 см, висота 0.7 см, ширина 12 см. Код виробника 5B10Z21197, модель L19D3PDA. Сумісна з ноутбуками Lenovo та IBM. Батарея гарантує тривалий час автономної роботи та стабільну продуктивність завдяки високим стандартам виробництва та тестування. Легка та компактна конструкція дозволяє легко транспортувати батарею без додаткового обсягу до пристрою.
Характеристики
Основні
ВиробникLenovo
СтанНовий
Ширина12 мм
Гарантійний термін12 міс
ПризначенняДля ноутбука
Користувальницькі характеристики
Вага продукту0.18
Вага паковання0.3
Висота0.7 мм
Глибина19 мм
Ємність батареї45
Класифікація батареїUN3480 клас 9
Код виробника5
Кількість комірок3
МoдельL19M3PDA
Напруга11.58 В